Ślub to jeden z ważniejszych życiowych momentów, ale często to coś znacznie więcej – spełnienie marzeń. Musi być idealny pod każdym względem. Piękna suknia, elegancki garnitur, okazała wiązanka, perfekcyjny makijaż, stylowa fryzura… W tym dniu wszystko ma znaczenie.

Panna Młoda
Panna Młoda

ZATRZYMAJ CHWILĘ

Mimo, że wzruszająca uroczystość ślubna poruszy serca, a szalona weselna zabawa pozostanie na ustach gości przez długi czas, to jednak nic nie zatrzyma tej wyjątkowej chwili lepiej niż fotografia. Dlatego organizując uroczystość ślubną warto pokusić się o najlepszego fotografa: https://www.fotografslubnyrzeszow.pl/

ZMYSŁOWY PLENER

Niezależnie od pory roku, poza reportażem z uroczystości ślubnej i zabawy weselnej, warto skorzystać z sesji zdjęciowej w plenerze. Dobrze jest znaleźć wyjątkowe miejsce, które świetnie posłuży jako tło do ślubnej fotografii. Przyroda, paleta otaczających barw, naturalne światło zawsze podkreśla romantyzm chwili. Bardzo fotogenicznym miejscem są stare budynki, ruiny, opuszczone fabryki, kolorowe barki, stylowe dworki. Coraz popularniejsza staje się fotografia ekstremalna, choć nie każda para odważy się posunąć tak daleko. Każda natomiast chętnie wykorzysta do zdjęć swoje hobby: motor, rower, książki, konie, kino, teatr. Wasza otwartość i pomysłowość fotografa pozostawią w albumie istne dzieło sztuki.

KOLOR, CZERŃ, CZY SEPIA

Fotografia kolorowa jest najwierniejszym odzwierciedleniem rejestrowanych obrazów. Warto ją wykorzystać, kiedy plener dostarcza niepowtarzalnych barw. Zieleń traw, złoto zbóż, błękit nieba, czerwień maków to wspaniały kontrast dla biało-czarnych postaci.

Zdjęcia monochromatyczne nadają obrazom charakter zmysłowości, nostalgii, melancholii, ulotności. Ponadto skupiają wzrok na głównych postaciach. Dlatego rozwieź świetnie poradzą sobie z fotografią ślubną.

Charakter retro wprowadzą do ujęć sceny w sepii, ale czy będą najlepszym wyborem dla fotografii ślubnej?

Efekt końcowy, jaki znajdziecie w swoim ślubnym albumie w dużym stopniu zależy od Was. Postarajcie się być naturalni, otwarci na nowe wyzwania i przede wszystkim bawcie się, gdyż uśmiech i naturalność zagwarantują wyjątkowość Waszych kadrów.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Turystyka

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak zaoszczędzić na last minute: Porady i triki dla podróżnych

Podróżowanie w ostatniej chwili może być ekscytujące i ekonomiczne, ale wymaga również spr…