Mała czarna, czyli najpopularniejszy model czarnej sukienki, cały czas ma się świetnie. Dopasowana suknia kończąca się przed kolanem, z wariacjami na temat dekoltu z przodu i z tyłu oraz z urokliwą biżuterią stanowi wyraz niezmąconej i nieustannej elegancji. Co sprawia, że tak kochamy tę sukienkę? Przede wszystkim uniwersalny kolor, w którym większość kobiet doskonale się czuje. Kolor czarny podkreśla biel skóry, kontrastuje z barwą oczu, uwidacznia odcień włosów.

Mała czarna to stylizacja minimalistyczna, prosta sukienka bez materiałowych detali miękko przylega do kobiecego ciała. Delikatnie podkreśla sylwetkę, niczym nie zakłócając jej linii. Długość sukni przed kolano pokazuje zgrabne nogi, kończące się zwykle czarną szpilką. Ale oczywiście nie musi to być wyłącznie but w czarnym kolorze. Do czarnej barwy ubioru sprawdzą się buty w kontrastowych kolorach; czerwonym, fioletowym czy pomarańczowym, chociaż przykują one uwagę właśnie na stopy i nogi. Do tego rodzaju sukienki świetnie pasują buty srebrne czy nawet brokatowe, na wielką okazję, lub przezroczyste, wydłużające nogę i całą sylwetkę.

Czarny kolor sukienki to zdecydowanie barwa pasująca do kobiety, tylko trochę do nastolatki a najmniej do dziewczynki. Te ostatnie znajdą sukienki w swoich ulubionych, wyrazistych kolorach zupełnie gdzie indziej. Tanie ubrania dla dziewczynek to miejsce, gdzie w ofercie znajdą się wielokolorowe, barwne sukienki, bluzki i spódniczki. Modne kolory, w tym sezonie przede wszystkim pastelowe, już niedługo rozjaśnią pozimowy krajobraz naszych miast.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla Ciała

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Studia przypadków udanych projektów zrealizowanych przy użyciu wypożyczonego sprzętu budowlanego: lekcje i wnioski.

Wykorzystanie wypożyczonego sprzętu budowlanego staje się coraz bardziej popularne wśród f…