Dom Motoryzacja Jakich używanych samochodów, aktualnie poszukują Polacy?

Jakich używanych samochodów, aktualnie poszukują Polacy?

2 minut czytane
0
0
490
Samochód

Czy zmienia się nasze podejście do zakupu auta używanego? Jakich aktualnie samochodów poszukują Polacy na rynku wtórnym, tym samym na co zwracają największą uwagę? Zaskoczeniem może być fakt, iż powoli cena nie jest jedynym wyznacznikiem podejmowanych przez nas decyzji, jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu kiedy kupowaliśmy auta tanie, ale też w tragicznym stanie technicznym.

Reklama: Centrum motocyklowe Rybnik sklep

Na krajowym rynku dużym zainteresowaniem cieszą się auta kilkuletnie, nie tylko europejskich ale też orientalnych producentów, takich marek jak Toyota czy Honda, które obok francuskiego Renault i niemieckiego Volkswagena oraz BMW cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wcale w tyle nie pozostaje Ford czy czeska Skoda oraz rumuńska Dacia.

Można powiedzieć że panuje pewne zróżnicowane, przy jednoczesnym uwzględnieniu wyposażenia i dobrego stanu technicznego auta, oscylujemy w cenach kilkudziesięciu tysięcy złotych, gdyż pragniemy by taki samochód posłużył nam wiele lat. Pomimo wzrostu cen używanych samochodów, te właśnie kilkuletnie cieszą się sporym zainteresowaniem na rynku.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Naczelny
Załaduj więcej Motoryzacja

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Uważaj na pułapki przy zakupie mieszkań od deweloperów – jak ich uniknąć?

Kupno nowego mieszkania od dewelopera to dla wielu z nas krok ku niezależności i realizacj…