Producent terminali płatniczych i oprogramowania w zakresie obsługi bezgotówkowej poszukuje partnerów z doświadczeniem w sprzedaży.

Klientami REA Card są wszystkie firmy, które chcą akceptować płatności kartami płatniczymi. Producent terminali rozwija sieć partnerów na terenie całego kraju.

– Polacy coraz częściej i chętniej korzystają z kart płatniczych, których w naszych portfelach mamy już około 32 milionów. Płacimy coraz częściej także za małe zakupy, dla wielu z nas możliwość zapłacenia kartą staje się standardem, co potwierdza ostatni raport NBP. Zgodnie z opracowaniami organizacji płatniczych, do 2015 roku w Polsce ma się podwoić liczba terminali POS – mówi Jarosław Archacki, dyrektor sprzedaży REA Card Polska. – To dobry sygnał dla nas i naszych partnerów biznesowych.

Firma poszukuje partnerów, którzy posiadają doświadczenie w sprzedaży B2B a także cieszą się bardzo dobrą opinią wśród dotychczasowych klientów.

– Do zadań partnerów będzie należało pozyskiwanie akceptantów, czyli punktów handlowo-usługowych, które będą przyjmować płatności bezgotówkowe za pośrednictwem naszego terminala płatniczego. Forma współpracy przygotowywana jest w zależności od dotychczasowego profilu w oparciu o założenia opracowywane wspólnie z partnerem. Ze względu na złożoność prowadzonego biznesu do każdego partnera podchodzimy indywidualnie, oceniając możliwości dotyczące współpracy z naszą firmą – mówi Jarosław Archacki.

W ramach współpracy REA Card oferuje m.in.: szkolenia, telefoniczny serwis obsługi partnera, wsparcie opiekunów regionu. Wynagrodzeniem jest prowizja od sprzedaży.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Pieniądze

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Przyszłość branży taxi: jak innowacje technologiczne zmieniają sposób, w jaki podróżujemy

W erze cyfrowej, w której żyjemy, innowacje technologiczne nieustannie kształtują i redefi…