Producent terminali płatniczych i oprogramowania w zakresie obsługi bezgotówkowej poszukuje partnerów z doświadczeniem w sprzedaży.

Klientami REA Card są wszystkie firmy, które chcą akceptować płatności kartami płatniczymi. Producent terminali rozwija sieć partnerów na terenie całego kraju.

– Polacy coraz częściej i chętniej korzystają z kart płatniczych, których w naszych portfelach mamy już około 32 milionów. Płacimy coraz częściej także za małe zakupy, dla wielu z nas możliwość zapłacenia kartą staje się standardem, co potwierdza ostatni raport NBP. Zgodnie z opracowaniami organizacji płatniczych, do 2015 roku w Polsce ma się podwoić liczba terminali POS – mówi Jarosław Archacki, dyrektor sprzedaży REA Card Polska. – To dobry sygnał dla nas i naszych partnerów biznesowych.

Firma poszukuje partnerów, którzy posiadają doświadczenie w sprzedaży B2B a także cieszą się bardzo dobrą opinią wśród dotychczasowych klientów.

– Do zadań partnerów będzie należało pozyskiwanie akceptantów, czyli punktów handlowo-usługowych, które będą przyjmować płatności bezgotówkowe za pośrednictwem naszego terminala płatniczego. Forma współpracy przygotowywana jest w zależności od dotychczasowego profilu w oparciu o założenia opracowywane wspólnie z partnerem. Ze względu na złożoność prowadzonego biznesu do każdego partnera podchodzimy indywidualnie, oceniając możliwości dotyczące współpracy z naszą firmą – mówi Jarosław Archacki.

W ramach współpracy REA Card oferuje m.in.: szkolenia, telefoniczny serwis obsługi partnera, wsparcie opiekunów regionu. Wynagrodzeniem jest prowizja od sprzedaży.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Pieniądze

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Pomoc drogowa ile za kilometr ?

Korzystanie z usług pomocy drogowej ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim nie jesteśmy z…