Chemia budowlana to Twój największy sprzymierzeniec na Twoim placu budowy! Dlaczego? Dzięki niej właściwością możesz zmniejszyć czas trwania budowy, dzięki czemu Twój klient nawet nie będzie wiedział kiedy skończyłeś wykonywać zlecony przez niego projekt.

Jak to wszystko jest możliwe? Chemia budowlana dzieli się na różne grupy. Jedne związki sprawiają że minimalizuje się zawartość wody, napowietrzenie oraz zapewnia długotrwałą wodoodporność, dzięki czemu wolniej ulegają korozji. Mamy rozległą gamę różnych produktów, potrzebnych na innych etapach budowy. Na przykład weźmy sobie Trietanoloamine o różnych stężeniach jak 80%, 85%, 90% oraz 100%, inaczej nazywaną trójetanoloaminą i nitrilotrietanolem. Ten związek chemiczny znajduje swoje zastosowanie w farbach i lakierach, gdzie dzięki niemu są one nieprzemakalne oraz nie przepuszczają dymu w nawozach regulują poziom pH a tutaj ciekawostka. Jest również wykorzystywana w branży kosmetycznej jako emulgator. Nasza firma posiada również Azotan Wapnia, który jest stosowany w budownictwie jako antyutleniacz. Posiadamy jedne z najlepszych jakościowo produktów, które sprowadzamy od firm z zagranicy oraz z kraju. Gwarantuje to naszym klientom stałość oraz gwarancję że wszystko pójdzie po waszej myśli.

Chemia budowlana ma wiele różnych zastosowań na różnych etapach budowy, dzięki czemu można zacząć z nami współpracę zarówno przy produkcji środków potrzebnych na samym początku jak i na końcu całego cyklu budowlanego w tym na produktach ogrodowych kończąc.

 

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Technologia

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Przyszłość branży taxi: jak innowacje technologiczne zmieniają sposób, w jaki podróżujemy

W erze cyfrowej, w której żyjemy, innowacje technologiczne nieustannie kształtują i redefi…