Dom Dla Ciała AQUAFILLING – modelowanie sylwetki

AQUAFILLING – modelowanie sylwetki

8 minut czytane
0
0
1,426
AQUAFILLING

NOWOCZESNY WYPEŁNIACZ POZWALAJĄCY NA BEZPIECZNE MODELOWANIE SYLWETKI ORAZ LIFTING I ODMŁODZENIE TWARZY Z DŁUGOTRWAŁYM – KILKULETNIM – EFEKTEM.

na pytania odpowiada MACIEJ ROGALA Lek. med. estetycznej, anestezjolog, właściciel Gold Clinic

Jak to działa?

Preparat Aquafilling to żel, który składa się w 98% z soli fizjologicznej i 2% poliamidu wiążącego cząsteczki płynu. Z czasem wiązania między tymi substancjami osłabiają się i uwolniona woda jest wchłaniana przez organizm, a poliamid wydalany wraz z moczem. Preparat ma postać gęstej galaretki i nie przemieszcza się po podaniu ani nie wiąże dodatkowo wody, więc efekt jest praktycznie natychmiastowy. Daje bardzo naturalne rezultaty w postaci wypełnienia i uniesienia biustu, pozwala modelować jego kształt. Powiększa, uwypukla oraz podnosi pośladki. W przeciwieństwie do implantów, nie są widoczne kontury występowania preparatu, który jest całkowicie niewyczuwalny w dotyku, nie ma wrażenia wodnej poduszki. Zaaplikowany na twarzy nie powoduje obrzęków, jest plastyczny, nie zbija się w grudki. Jest doskonały do powiększania ust, wypełniania doliny łez, maskowania cieni pod oczami, wypełniania bruzd.

Reklama: Salon fryzjerski Rzeszów

Do czego jest stosowany?

• Korekta kształtu piersi: zwiększenie objętości, poprawa kształtu, niwelowanie asymetrii, wyrównywanie ubytków po zabiegach

• Korekta kształtu i wielkości pośladków: wyrównanie dysproporcji, uwypuklenie płaskich i uniesienie opadających pośladków, korekta po zabiegu liposukcji

• Wypełnianie zmarszczek na policzkach, linii żuchwy i przy uszach oraz bruzd nosowo-wargowych i linii marionetki, zmarszczki palacza i lwiej zmarszczki. Wypełnianie zapadniętych obszarów twarzy – zmiana owalu, zwiotczenie w środkowych i dolnych partiach twarzy. Modelowanie kształtu ust. Zabiegi wolumetryczne: korekcja nosa, modelowanie kości policzkowych, linii żuchwy, powiększanie bródki.

Jak przebiega zabieg?

W przypadku twarzy postępujemy tak samo jak z innymi wypełniaczami. Można podać znieczulenie stomatologiczne, ale najczęściej nie jest to konieczne. Preparat podawany jest cienką igłą lub kaniulą, wywołuje lekki dyskomfort, ale nie ból. Zabieg jest mało inwazyjny, w miejscu wkłucia może powstać najwyżej zasinienie. Obrzęk nie występuje, bo preparat nie wiąże wody, co jest istotne podczas zabiegów w okolicach oczu. Przy wypełnianiu piersi i pośladków miejsce wkłucia znieczula się nasiękowo, potem robi się dziurkę igłą, czego pacjentka już nie czuje, i wprowadza przez nią kaniulę, przez którą równomiernie, wachlarzowo podawany jest środek znieczulający. Po 2-3 minutach można już podać preparat. W przypadku piersi podaje się go wachlarzowo, stopniowo zwiększając objętość i patrząc, jak się układa. Pacjentka ma nad tym kontrolę i może decydować, o ile chce powiększyć biust. Preparat podaje się pod gruczoł piersiowy, a nad mięsień. W przypadku małego biustu można powiększać go stopniowo – na przestrzeni jednego do trzech miesięcy tak, by skóra nieco się rozciągnęła i nie stała się cienka, napięta. Po zabiegu pozostaje jedynie jedno nakłucie pod każdą piersią. Przez kilka dni biust jest twardy i nieco opuchnięty wskutek mechanicznego urazu wywołanego ruchami kaniuli i środkiem znieczulającym. Przez 3-4 tygodnie należy nosić uciskowy stanik, by pożądany kształt się utrwalił. Preparat pozwala na wykonywanie badań diagnostycznych – jest widoczny na obrazie, ale nie zmienia struktury piersi. Przy powiększaniu pośladków preparat podaje się w górną część, tak że bez dyskomfortu można siedzieć, a aplikacja powoduje ładny lifting Jest to modelowanie kształtu, a nie sposób na uzyskanie pupy a la Kim Kardashian.

Wrażenia:

Podczas aplikacji preparatu odczuwa się rozpieranie w tkankach. Przy wypełnianiu twarzy w zasadzie nie ma dyskomfortu. W przypadku ciała pozostaje pewna tkliwość, która mija po kilku dniach. Niewygody może wywołać określony sposób spania – na plecach lub na brzuchu w zależności od modelowanej okolicy. Generalnie zabieg jest mało inwazyjny.

Trwałość efektu

W przypadku twarzy rezultat utrzymuje się około dwóch lat. Na ciele jest trwalszy – co najmniej pięć lat. Zależy jednak od sposobu życia – przy intensywnych ćwiczeniach preparat „zużywa się” nieco szybciej.

CZAS TRWANIA: 40-120 minut

CENA: biust od 12 tys. zł, pośladki od 12 tys. zł, usta 1650 zł, twarz od 1650 zł CZĘSTOTLIWOŚĆ: ciało ok. 5 lat, twarz ok. 2 lata

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla Ciała

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Stylowe ozdoby do włosów

Wykorzystując ozdoby do włosów można znacznie zmienić charakter całej fryzury. Dlatego war…