Dom Technologia Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

4 minut czytane
0
0
1,557
Aplikacja Mobilna

Trener słownictwa pons – Wyjątkowe fiszki

Kiedy trzeba nauczyć się czegoś na pamięć – na przykład słówek w obcym języku – fiszki nie mają sobie równych wśród pomocy naukowych. „Trener słownictwa” nadaje im cyfrową formę, dzięki czemu możemy korzystać z nich zawsze i wszędzie. Tym, co wyróżnia „Trenera” spośród podobnych programów, jest powiązanie ze słownikami PONS: po założeniu bezpłatnego konta użytkownika błyskawicznie dodamy do fiszek dowolny termin ze słownika, więc program uczy się wraz z użytkownikiem i nowe bazy słówek w kilkudziesięciu kombinacjach językowych powstają w okamgnieniu.

zanieczyszczenie powietrza – Nie daj się pokonać smogowi

Smog pod koniec g roku stał się problemem w wielu dużych miastach całej Polski. Dzięki tej aplikacji sprawdzicie, jaki jest poziom zanieczyszczeń pyłami o średnicy poniżej 10 i 2,5 mikrometra oraz innych substancji. Aplikacja nie tylko pokazuje odczyty ze stacji pomiarowych, ale też wyświetla zalecenia dla mieszkańców. Wadą jest brak automatycznych alertów wyświetlanych w systemie, gdy zostaje przekroczony dopuszczalny poziom zanieczyszczeń.

moto rider go: highway traffic – Miejskie wyścigi motocykli

Gracze mają do dyspozycji siedem unikalnych modeli najlepszych motorów na świecie z trzech różnych klas: chopper, cross i superbike. Naszym zadaniem jest wykonywanie określonych misji w jak najkrótszym czasie – zanim skończy się zapas paliwa. Wyścigi odbywają się na zatłoczonych ulicach, a zabawę utrudniają dziesiątki, a nawet setki innych pojazdów. Gra dostępna jest na zasadach free-to-play.

fudi – Pierogi, a może coś ekskluzywnego?

Lubisz jadać na mieście, ale masz dość nietrafionych miejsc i żmudnego przeczesywania Sieci w poszukiwaniu opinii? Ratunkiem jest aplikacja Fudi, która w mgnieniu oka umożliwia jej użytkownikom wyszukanie idealnego dla nich miejsca, i to w całej Polsce. Pozyskuje ona informacje o lokalach z Face-booka, Foursąuare oraz Googlea, a jej baza na tę chwilę zawiera dane na temat ponad 50 tys. lokali we wszystkich popularnych kurortach oraz polskich miastach liczących powyżej 20 tys. mieszkańców.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Technologia

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak zaoszczędzić na last minute: Porady i triki dla podróżnych

Podróżowanie w ostatniej chwili może być ekscytujące i ekonomiczne, ale wymaga również spr…