Dom Technologia Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

4 minut czytane
0
0
448
Aplikacja Mobilna

Trener słownictwa pons – Wyjątkowe fiszki

Kiedy trzeba nauczyć się czegoś na pamięć – na przykład słówek w obcym języku – fiszki nie mają sobie równych wśród pomocy naukowych. „Trener słownictwa” nadaje im cyfrową formę, dzięki czemu możemy korzystać z nich zawsze i wszędzie. Tym, co wyróżnia „Trenera” spośród podobnych programów, jest powiązanie ze słownikami PONS: po założeniu bezpłatnego konta użytkownika błyskawicznie dodamy do fiszek dowolny termin ze słownika, więc program uczy się wraz z użytkownikiem i nowe bazy słówek w kilkudziesięciu kombinacjach językowych powstają w okamgnieniu.

zanieczyszczenie powietrza – Nie daj się pokonać smogowi

Smog pod koniec g roku stał się problemem w wielu dużych miastach całej Polski. Dzięki tej aplikacji sprawdzicie, jaki jest poziom zanieczyszczeń pyłami o średnicy poniżej 10 i 2,5 mikrometra oraz innych substancji. Aplikacja nie tylko pokazuje odczyty ze stacji pomiarowych, ale też wyświetla zalecenia dla mieszkańców. Wadą jest brak automatycznych alertów wyświetlanych w systemie, gdy zostaje przekroczony dopuszczalny poziom zanieczyszczeń.

moto rider go: highway traffic – Miejskie wyścigi motocykli

Gracze mają do dyspozycji siedem unikalnych modeli najlepszych motorów na świecie z trzech różnych klas: chopper, cross i superbike. Naszym zadaniem jest wykonywanie określonych misji w jak najkrótszym czasie – zanim skończy się zapas paliwa. Wyścigi odbywają się na zatłoczonych ulicach, a zabawę utrudniają dziesiątki, a nawet setki innych pojazdów. Gra dostępna jest na zasadach free-to-play.

fudi – Pierogi, a może coś ekskluzywnego?

Lubisz jadać na mieście, ale masz dość nietrafionych miejsc i żmudnego przeczesywania Sieci w poszukiwaniu opinii? Ratunkiem jest aplikacja Fudi, która w mgnieniu oka umożliwia jej użytkownikom wyszukanie idealnego dla nich miejsca, i to w całej Polsce. Pozyskuje ona informacje o lokalach z Face-booka, Foursąuare oraz Googlea, a jej baza na tę chwilę zawiera dane na temat ponad 50 tys. lokali we wszystkich popularnych kurortach oraz polskich miastach liczących powyżej 20 tys. mieszkańców.

Komentarze
Załaduj więcej podobnych artykułów
  • Czym są kompresory tłokowe?

    Kiedy zdecydujemy się na kupno, a także eksploatacje kompresorów przemysłowych, zależy nam…
  • Przyłbice spawalnicze

    Przeznaczenie przyłbic spawalniczych Przyłbice spawalnicze służą głównie do ochrony oczu w…
  • Jaki użyć podkład pod panele podłogowe

    Wiele osób zastanawiając się, co zrobić z podłogą w mieszkaniu czy firmie, decyduje się na…
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Technologia

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czym są kompresory tłokowe?

Kiedy zdecydujemy się na kupno, a także eksploatacje kompresorów przemysłowych, zależy nam…